.

нови оригинални ТВ-лцд проектор крушка светилка XL-2200 XL 2200 за Sony KF-WS60/ KF-WS60M1/ KF-60E300A
Свеж

светилка модел : XL2200моќност : UHP 100120 Wсветилка големина : 65*70mmработа со : Sony KDFE55 A20 / KDF60 XS955 / KDF60 WF655KDF55 WF655 / KD

Оригиналниот голи Светилка 5J.J6D05.001 сијалица за BenQ EP5227C/ES6128/EX6229/MS502/MS502+/MX503/MX503+ Проектори
Свеж

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напон

Замена на Проектор светилка 5J.J9A05.001 за BENQ DX818ST / DX819ST / MX818ST / MX819ST
Свеж

Опис Име на Производ : Сосема Нов Проектор Светилка Со Станбен Дел број : 5 J.J9 A05.001 Компатибилни Модели : З

Компатибилен Проектор светилка за 3M 78-6969-8778-9/78-6969-8583-3/78-6969-8920-7/EP1625/MP8725/MP8625/MP8735/MP8635/MP8635B/MP8725B
Свеж

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : 3 M MP8625, MP8635, MP8725, MP8735ACER 7753 C, 7755 CHITACHI CPS840 A, КПS840 W, КПS840 WA, КПS93

Замена на Проектор голи Светилки Сијалица, 5J.J3L05.001 за BENQ EP335D+ / MX713ST / MX810ST
Свеж

Опис Име на Производ : Сосема Нов Проектор Светилка Дел број : 5 J.J3 L05.001 Компатибилни Модели : За BENQ EP335 D+ /

КС.59J0Y.1B1 Замена Проектор голи Светилка за BENQ PB6240
Свеж

Опис Име на Производ : Сосема Нов Проектор Светилка Дел број : КС.59 J0 Y.1 B1 Компатибилни Модели : За BENQ PB6240 Wat

Замена на Проектор Светилка 5J.J5R05.001 за BENQ MS513PB / MX514PB / MX701
Свеж

Опис Име на Производ : Сосема Нов Проектор Светилка Со Станбен Дел број : 5 J.J5 R05.001 Компатибилни Модели : З

5J.J2D05.011 Замена Проектор Светилка со Станбен за BENQ SP920P (Светилка 2)
Свеж

Опис Име на Производ : Сосема Нов Проектор Светилка Со Станбен Дел број : 5 J.J2 D05.011 Компатибилни Модели : З

Бесплатен Превозот Сосема Нов Замена Проектор Гола сијалица 9E.0ED01.001 за Benq CP220C Проектор 3pcs/многу
Свеж

Замена на Проектор Гола сијалица 9 E.0 ED01.001 за Benq CP220 C Проектор 3pcs / многуПроизвод ВоведArticel Бр : 9 E.0 ED01.001За

Замена на Проектор Гола сијалица 9E.08001.001 за Benq MP511+ Проектор 3pcs/многу
Свеж

Замена на Проектор Гола сијалица 9 E.08001.001 за Benq MP511+ Проектор 3pcs / многуПроекторПроизвод ВоведArticel Бр...

Бесплатен превозот ! 9E.0CG03.001 Замена Проектор Светилка со Станбен за BENQ SP870 Проектор
Свеж

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) :

НОВИ 1076-6038B/1076-6039B DMD Чипови за DLP проектор МИЦУБИШИ GX-320
Свеж

Карактеристики : Модел NO : 10766038 B / 10766039 B / 10766138 B / 10766139 B / 10766338 B / 10766328 B / 10766329 B / 10766339 B / 10766438 B / 10766439 B Состој

Оригиналниот Крушка Светилка LMP-E212 за SONY VPL-EW225 / EW245 / EW246 / EW275 / EW276 / EX222 / EX226 / EX241
Свеж

Оригиналниот Крушка Светилка LMPE212 за SONY VPLEW225 / EW245 / EW246 / EW275 / EW276 / EX222 / EX226 / EX241 / EX242 / EX245 / EX2461)Дел

Оригиналниот Крушка Светилка LMP-F270 / LMP-F290 за SONY VPL-FE40 / VPL-FW41 / VPL-FW41L / VPL-FX40 / VPL-FX40L
Свеж

Оригиналниот Крушка Светилка LMPF270 / LMPF290 за SONY VPLFE40 / VPLFW41 / VPLFW41 L / VPLFX40 / VPLFX40 L / VPLFX41 / VPLFE40 L1)Дел број :

Оригиналниот Светилки Сијалица, POA-LMP138 за SANYO PDG-DWL100 / PDG-DXL100
Свеж

Оригиналниот Светилки Сијалица, POALMP138 за SANYO PDGDWL100 / PDGDXL1001)Дел број : POALMP1382)Проектор број на Модел : За SANYO

Оригиналниот Крушка Светилка LMP-E191 за SONY VPL-ES7 / VPL-EX7 / VPL-EX70 / VPL-BW7 / VPL-TX7 / VPL-TX70 /
Свеж

Оригиналниот Крушка Светилка LMPE191 за SONY VPLES7 / VPLEX7 / VPLEX70 / VPLBW7 / VPLTX7 / VPLTX70 / VPLEW71)Дел број : LMPE1912)Проекто

Компатибилен Голи Светилка СП.8LG01GC01 Проектор крушка Светилка P-VIP 180/0.8 E20.8 за DS211 DX211 ES521 EX521
Свеж

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,н

SP-ЛАМБА-038/SP-ЛАМБА-046 Замена Проектор Светилка/Сијалица За Infocu s IN5102/IN5106/IN5104/ IN5108/IN5110/За
Свеж

Тип : Компатибилни СветилкаДел Број : СПЛАМБА046Компатибилен со : IN5102 / IN5106 / IN5104 / IN5108 / IN5110 / За ПРАШАМ C500Watta

DT00757 DT00757 за HITACHI CP-X251 CP-X256 ЕД-X10 ЕД-X1092 ЕД-X12 ЕД-X15 ЕД-X20 ЕД-X22 Проектор Крушка Светилка
Свеж

Компатибилен Гола Сијалица DT00757 за HITACHI CPX251 CPX256 ЕДX10 ЕДX1092 ЕДX12 ЕДX15 ЕДX20 ЕДX22 MPJ1 EF Проектор крушка Светилка

Компатибилен Гола Сијалица DT00821 DT-00821 за Hitachi CP-X264 CP-X3 CP-X3W CP-Х5 CP-X5W Проектор Крушка Светилка
Свеж

Компатибилен Гола Сијалица DT00821 за Hitachi CPX264 CPX3 CPX3 W CPХ5 CPX5 W Проектор Крушка Светилка без домување бесплат

Бесплатен Превозот замена голи Проектор сијалица SP-ЛАМБА-062 За INFOCUS IN3914/IN3916 со 180 дена гаранција
Свеж

Тип : Компатибилни Проектор СветилкаДел Број : СПЛАМБА062Компатибилен со : IN3914 / IN3916Wattage : 200 WПросечен Жив

NP30LP Замена Проектор голи Светилка за NEC M332XS / M352WS / M402H / M402W / M402X
Свеж

1)Дел број : NP30 LP2)број на Моделот : За NEC M332 XS / M352 WS / M402 H / M402 W / M402 X

NP12LP / 60002748 Замена Проектор Светилка со Станбен за NEC NP4100 / NP4100W / NP4100+ / NP4100G
Свеж

1)Дел број : NP12 LP / 600027482)број на Моделот : За NEC NP4100 / NP4100 W / NP4100+ / NP4100 G

20 01032 20 / 20-01032-20 / 200103220 Замена на Проектор голи Светилка за SMARTBOARD Unifi 55 / Unifi 55w /
Свеж

1)Дел број : 20 01032 20 / 200103220 / 2001032202)број на Моделот : За SMARTBOARD Unifi 55 / Unifi 55w / Unifi 65 / Unifi 75 / Unifi 75w / ST230i / 600i3 /

RLC-150-003 / RLC150003 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC PJ550 / PJ550-1 / PJ550-2 / PJ551
Свеж

1)Дел број : RLC1500032)број на Моделот : За VIEWSONIC PJ550 / PJ5501 / PJ5502 / PJ551

ЕТ-LA730 Замена Проектор Светилка со Станбен за PANASONIC PT-L520U / PT-L720U / PT-730NTU / PT-L520E / PT-L720E
Свеж

1)Дел број : ЕТLA7302)број на Моделот : За PANASONIC PTL520 U / PTL720 U / PT730 NTU / PTL520 E / PTL720 E / PTL720 NT / PTL730 NT / PTL730 NTE / PTL5

RLC-072 / RLC072 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC PJD5123 / PJD5133 / PJD5223 / PJD5233 PJD5353
Свеж

1)Дел број : RLC0722)број на Моделот : За VIEWSONIC PJD5123 / PJD5133 / PJD5223 / PJD5233 / PJD5353 / PJD5523 W / Pro6200

BL-FP180F / PA884-2401 Замена Проектор голи Светилка за OPTOMA DS550 / DX550 / TS551 / TX551
Свеж

1)Дел број : BLFP180 F / PA88424012)број на Моделот : за OPTOMA DS550 / DX550 / TS551 / TX551

Е-C55LP Замена Проектор Светилка со Станбен за ОСТРИ XG-C55 / XG-C58 / XG-C58X / XG-C60 / XG-C68
Свеж

1)Дел број : ЕC55 LP2)број на Моделот : За ОСТРИ XGC55 / XGC58 / XGC58 X / XGC60 / XGC68

5J.J3S05.001 Замена Проектор голи Светилка за BENQ MS510 / MW512 / MX511
Свеж

1)Дел број : 5 J.J3 S05.0012)број на Моделот : За BENQ MS510 / MW512 / MX511

BL-FS200C / СП.5811100.235 / H1Z1DSP00005 / СП.5811100235 Замена Проектор Светилка со Станбен за OPTOMA EP1691
Свеж

1)Дел број : BLFS200 C / СП.5811100.235 / H1 Z1 DSP00005 / СП.58111002352)број на Моделот : за OPTOMA EP1691 / EP7155 / EZPRO1691 / EZPRO7155 / TX7155 / E

КС.5J0R4.011 Замена Проектор голи Светилка за BENQ MP515 MP515P MP525 MP526
Свеж

1)Дел број : КС.5 J0 R4.0112)број на Моделот : За BENQ MP515 MP515 P MP525 MP526

DT00581 Замена Проектор Светилка со Станбен за HITACHI PJ-LC5 / CP-S210W / CP-S210F / CP-S210 / CP-S210WT /
Свеж

1)Дел број : DT005812)број на Моделот : За HITACHI PJLC5 / CPS210 W / CPS210 F / CPS210 / CPS210 WT / CPHS800 / CPS210 T / CPS210 WF

ЕТ-LAD55L Замена Проектор Светилка со Станбен за PANASONIC PT-D5500 / PT-D5500U / PT-D5500UL / PT-D5600 / PT-D5600U
Свеж

1)Дел број : ЕТLAD55 L2)број на Моделот : За PANASONIC PTD5500 / PTD5500 U / PTD5500 UL / PTD5600 / PTD5600 U / PTD5600 UL / PTDW5000 / PTDW5000 L / P

20 01032 20 / 20-01032-20 / 200103220 Замена на Проектор Светилка со Станбен за SMARTBOARD Unifi 55 / Unifi
Свеж

1)Дел број : 20 01032 20 / 200103220 / 2001032202)број на Моделот : За S MARTBOARD Unifi 55 / Unifi 55w / Unifi 65 / Unifi 75 / Unifi 75w / ST230i / 600i3

5J.J1V05.001 Замена Проектор Светилка со Станбен за BENQ MP525P / MP575 / MP576
Свеж

1)Дел број : 5 J.J1 V05.0012)број на Моделот : За BENQ MP525 P / MP575 / MP576

60.J3004.001 Компатибилен Проектор Сијалица За BENQ DS650 / DS650D / DS655 / DS660 / DX650 / DX650D / DX655
Свеж

ОписСветилка Модел 60.J3004.001Проектор : За BENQ DS650 / DS650 D / DS655 / DS660 / DX650 / DX650 D / DX655 / DX660Wattage210 WattsСветилка

NP02LP / 50031755 Замена Проектор Светилка со Станбен за NEC NP40 / NP50 / NP40G / NP50G
Свеж

1)Дел број : NP02 LP / 500317552)број на Моделот : За NEC NP40 / NP50 / NP40+ / NP50+ / NP40 G / NP50 G

POA-LMP135 Замена Проектор Светилка со Станбен за SANYO PLC-XWU30 / PLV-Z2000 / PLV-Z700 / ЛП-Z2000 /ЛП-Z3000/PLV-1080HD
Свеж

1)Дел број : POALMP1352)број на Моделот : За SANYO PLCXWU30 / PLVZ2000 / PLVZ700 / ЛПZ2000 / ЛПZ3000 / PLV1080 HD / PLVZ3000 / PLVZ4000 / PLVZ800

RLC-006 / RLC006 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC PJ1172
Свеж

1)Дел број : RLC0062)број на Моделот : За VIEWSONIC PJ1172

310-6747 / 725-10003 Замена Проектор голи Светилка за DELL 3400MP
Свеж

1)Дел број : 3106747 / 725100032)број на Моделот : За DELL 3400 MP

DT00671 Замена Проектор голи Светилка за HITACHI CP-HS2050 / CP-HX1085 / CP-HX2060 / CP-S335 / CP-S335W / CP-X335
Свеж

ОписИме на производ : Сосема Нов Проектор Светилка Без Домување Дел број : DT00671 Компатибилни Модели : За HI

DT00491 Замена Проектор Светилка со Станбен за HITACHI CP-HX3000 / CP-HX6000 / CP-S995 / CP-X990 / CP-X990W
Свеж

ОписИме на производ : Сосема Нов Проектор Светилка Со Станбен Дел број : DT00491 Компатибилни Модели : За HITACH

НОВИОТ Бренд голи проектор сијалица ЕЗ.J1001.001 за ACER PD523/PD116PD/PD521D/PD523D/PD525/PD525D Проектор
Свеж

НОВИ Оригинални вистински голи проектор сијалица ЕЗ.J1001.001 за ACER PD523 / PD116 PD / PD521 D / PD523 D / PD525 / PD525 D / Специфик

RLC-006 / RLC006 Замена Проектор голи Светилка за VIEWSONIC PJ1172
Свеж

1)Дел број : RLC0062)број на Моделот : За VIEWSONIC PJ1172

КС.59J99.1B1 Замена Проектор Светилка со Станбен за BENQ PB2140 / PB2240 / PB2250 / PE2240
Свеж

1)Дел број : КС.59 J99.1 B12)број на Моделот : За BENQ PB2140 / PB2240 / PB2250 / PE2240

Компатибилен Проектор светилка за EIKI АХ-57201/EIP-1500T
Свеж

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : EIKI EIP1500 TОСТРИ DT400, XVZ2000, XVZ2000 E, XVZ2000 UДел Број : АХ57201, ЕK2 LP, ЕK2

VLT-HC5000LP / 915D116O10 Замена Проектор голи Светилка за МИЦУБИШИ HC4900 / HC5000 / HC5000(BL) / HC5500/HC6000
Свеж

1)Дел број : VLTHC5000 LP / 915 D116 O102)број на Моделот : За МИЦУБИШИ HC4900 / HC5000 / HC5000(BL) / HC5500 / HC6000 / HC6000(BL) / HC4900 W

VLT-PX1LP / 499B024-10 Замена Проектор Светилка со Станбен за МИЦУБИШИ LVP-50UX / LVP-S50UX / LVP-SA51U / LVP-X70B
Свеж

1)Дел број : VLTPX1 LP / 499 B024102)број на Моделот : за МИЦУБИШИ LVP50 UX / LVPS50 UX / LVPSA51 U / LVPX70 B / LVPX70 BU / LVPX70 UX / LVPSA51 /

BQC-PGM10X Замена Проектор Светилка со Станбен за ОСТРИ СТР-M10S / СТР-M10X
Свеж

1)Дел број : BQCPGM10 X2)број на Моделот : За ОСТРИ СТРM10 S / СТРM10 X

Бесплатен Превозот Компатибилен Проектор светилка за+K 21 188/AstroBeam X120
Свеж

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : А+К Astro Beam X120ПРАШАЈТЕ C50BOXLIGHT XP55 MGEHA Компактен 205INFOCLP250PROXIMA DP

456-8077 Замена Проектор Светилка за DUKANE ImagePro 8077 / ImagePro 8077A
Свеж

1)Дел број : 45680772)број на Моделот : за DUKANE Image Pro 8077 / Image Pro 8077 A

Висок квалитет замена проектор светилка 5J.J0A05.001 за MP515 MP515ST
Свеж

Висок квалитет замена проектор светилка bulb TLPLD1 / D2 за MP515 MP515 STSKU : 5 J.J0 A05.001Номинална моќност : SHP132 Апликаци

BL-FP200E / СП.8AE01GC01 за Optoma HD71 HD710 Оригинални голи светилка Бесплатен превозот
Свеж

Модел БР : BLFP200 E / СП.8 AE01 GC01Сијалица параметри : PVIP200 W 1.0 E20.6Се применуваат следниве проектор модели : О п т