.

.

ZtDpLsd 1x 60mm Кружни Дијамант Тркала Виде Ножот +1Pcs 3мм месо тело Род Ротари Додаток за Сечење Диск Електрични Абразивни Dremel Алатка

ZtDpLsd 1x 60mm Кружни Дијамант Тркала Виде Ножот +1Pcs 3мм месо тело Род Ротари Додаток за Сечење Диск Електрични

DEN 54.00
DEN 90.72
-40 %
Од стока


Карактеристики
100% сосема нов.
Идеален за мермер, бетон, тули, порцелан, керамика, епоксидни, шуми, карпи, стакло, метал, тула, камен, итн.
Диск Дијаметар : 60mm
Центар Дупка со Дијаметар : 3мм
Диск Дебелина : 0.6 mm
Месо тело со Дијаметар : 3мм
Материјал : Јаглероден челик.
Пакет Листата :
Сечење Диск X 1
Mandrel X 1

Бренд Име:
ZtDpLsd
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
60mm
Големина:
Rotary Cutting Tool
Тип:
Сечење Диск Виде Ножот
Диск Дијаметар:
60mm
Центар Дупка Со Дијаметар:
3мм
Диск Дебелина:
0.6 mm
Месо тело дијаметар:
3мм
За:
Сечење на мермер, бетон, тули, порцелан, керамика, шуми, метал
R

Додатоци на производи