.

.

ZtDpLsd 10Pcs 20mm Мини Дијамант Мелење Сечење Тркала Дискови Острилка Отсечени Виде Ножот +2 Парчиња 3мм месо тело Род Dremel Ротари Алатка

ZtDpLsd 10Pcs 20mm Мини Дијамант Мелење Сечење Тркала Дискови Острилка Отсечени Виде Ножот +2 Парчиња 3мм месо

DEN 144.00
DEN 204.96
-30 %
Од стока


Карактеристики
100% сосема нов.
Идеален за мермер, бетон, тули, порцелан, керамика, епоксидни, шуми, карпи, стакло, метал, тула, камен, итн.
Диск Дијаметар : 20mm
Центар Дупка со Дијаметар : 3мм
Диск Дебелина : 0.6 mm
Месо тело со Дијаметар : 3мм
Материјал : Јаглероден челик.
Пакет Листата :
Сечење Диск X 10
Mandrel X 2

Ронки:
20mm
боја:
10pcs
DIY Материјали:
Дрво
Големина:
Rotary Cutting Tool
Број На Модел На:
10Pcs 20mm
Бренд Име:
ZtDpLsd
Тип:
Сечење Диск Виде Ножот
Диск Дијаметар:
20mm
Центар Дупка Со Дијаметар:
3мм
Диск Дебелина:
0.6 mm
За:
Сечење на мермер, бетон, тули, порцелан, керамика, шуми, метал
Клучни зборови:
Диско де Corte
R

Додатоци на производи