.

.

6mm 5pcs Бела Полирање Абразивни Главата Точка Ротари Избрани Додаток кој се Монтира Мелење Тркала Главата за Полнење За Dremel полски

6mm 5pcs Бела Полирање Абразивни Главата Точка Ротари Избрани Додаток кој се Монтира Мелење Тркала Главата

DEN 270.00
DEN 415.68
-35 %
Од стока


Тема : Примена : се Користи на високо-брзински електрична мелница и пневматски алатки. Главно се користи за DIY брусење и полирање дрво, метал и мувла итн. Силна моќ мелење Тешко носи 16 : 16*6mm 20 : 20*6mm 25 : 25*6mm 30 : 30*6mm
Плаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Превозот • Подготовка на пакет : Ние ќе брод надвор од објекти во рамките 1~5 работни дена од плаќањето потврди со Aliexpress. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви на предмети. • Ве молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш. Ние брод на светот ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Контактирајте со нас • Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања, ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена, ако не ве молиме проверете пошта кутија повторно. • Доколку постои било каков проблем, доколку постои било каков проблем со производот, поврзете се со нас во секое време. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. • Дали сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди Детали Продавачот Оценка. Вашето одобрување е најмногу ги охрабри за нас!

боја:
16, 20, 25, 30
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JLI
Големина:
6mm
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
AW616-630
Тип:
Гума мелење глава
Месо тело дијаметар:
3мм
главата големина:
16mm/20mm/25мм/30мм
Глава Должина:
29~33mm
вкупна должина:
45-60mm
Обликот:
Цилиндар/Куршум во облик на
боја:
Бела
Вкупната Количина:
5pcs
Пакет:
пластична кеса
Материјал:
абразивни
R

Додатоци на производи