.

.

топла Аниме Цртан филм ликовите Автомобил Декорација П верзија Наруто Moveable акција Фигура играчки за подарок Аниме љубителите на Мебел

топла Аниме Цртан филм ликовите Автомобил Декорација П верзија Наруто Moveable акција Фигура играчки за подарок

DEN 1260.00
DEN 1679.52
-25 %
Од стока


Топла продажба на Аниме Цртан филм ликовите Автомобил Декорација П верзија 6 стил Наруто акција Фигура играчка за подарок

Почитувани Вредност На Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот. Премиум Поврзани со Производи Спецификација Големина : Околу 15 CM Материјал : ПВЦ Пакет : Оригинална Кутија Пакет Содржина : Слика Акција играчка

Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Број На Модел На:
wj0884
Пол:
Унисекс
Димензии:
7cm
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Сет
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Бренд Име:
Doub К
Предупредување:
Едно Парче Слика Акција Фигура
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Филм & TV
Кукли Тип:
Модел
Скала:
1
Големина:
7CM
R

Додатоци на производи