.

.

Оригиналниот BANDAI Tamashii Нации D. D. PANORAMATION / ДДП Акција Фигура - Лав Aiolia -Shishikyuu не Senkou - од Свети Seiya

Оригиналниот BANDAI Tamashii Нации D. D. PANORAMATION / ДДП Акција Фигура - Лав Aiolia -Shishikyuu не Senkou

DEN 4224.00
Од стока

Ние може да вети дека, СИТЕ производи во нашата продавница се 100% оригинални и автентични, ви благодариме. Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
Bandai
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Број На Модел На:
D. D. PANORAMATION / ДДП
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Возраст Опсег:
> 14 години,Grownups
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
Висина
Кукли Тип:
Модел
Скала:
Никој
Материјал:
ПВЦ & ABS
Големина:
Height
R

Додатоци на производи