.

.

1/6 Женски Кафена Долга Кадрава Коса Девојка Главата Sculpt за 12 Инчи Телесната Фигура(PH S07C) Играчка

1/6 Женски Кафена Долга Кадрава Коса Девојка Главата Sculpt за 12 Инчи Телесната Фигура(PH S07C) Играчка

DEN 1439.52
Од стока


1/6 Женски Кафена Долга Кадрава Коса Девојка Главата Sculpt за 12 Инчи Телесната Фигура(PH S07 C) Играчка
Описи:
Состојба : 100% Нови и Во парк
Скала : 1 : 6
Објектот Вклучува :
глава модел *1
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка не вклучуваат облека и телото

Материјал:
ПВЦ
Предупредување:
Само се вклучени главата
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Број На Модел На:
SL2977SL4549
Скала:
1/6
Димензии:
1/6
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Возраст Опсег:
> 14 Години,5-7 Години,Grownups
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Пол:
Девојки
Кукли Тип:
Модел
Бренд Име:
МАК
Големина:
1/6
R

Додатоци на производи