.

.

Бетмен против Супермен Еден:12 Колективна Супермен Супер Херој 6.5 Акција Фигура Играчки за Момчиња со Мало Поле

Бетмен против Супермен Еден:12 Колективна Супермен Супер Херој 6.5 Акција Фигура Играчки за Момчиња со Мало

DEN 1295.52
Од стока

ЕДНА : 12 КОЛЕКТИВНА Супермен КАРАКТЕРИСТИКИ :
1 : 12 скала Бетмен против Супермен Супермен Еден : 12 Колективна Акција Фигура, исто така, спортски филм-точни облека, над 38 поени на артикулационите, меѓусебно главите и рацете, и многу повеќе! За колектор погодност, секоја слика е спакуван во делукс петтата panel прозорецот кутија со проѕирен ацетат slipcover што им овозможува на двете максимална заштита и леснотијата на отстранување на екранот.

Бренд Име:
SELLWORLDER
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Момчиња
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
25cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
1
Предупредување:
Супермен слика
Број На Модел На:
Супермен
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/60
Dropshipping:
Поддршка
На Мало Поле:
Yes
оригиналниот:
Yes
R

Додатоци на производи