.

.

ТОПЛА 7 бои креативни Bulbing Срцето визуелна LED светилка за на доградба на акрилни стереоскопски најдобрите подароци USB наплаќа

ТОПЛА 7 бои креативни Bulbing Срцето визуелна LED светилка за на доградба на акрилни стереоскопски најдобрите

DEN 666.00
DEN 792.48
-16 %
Од стока


Производ во боја : седум боја(црвена, зелена, сина, жолта, цијан, виолетова, Производ напон : 5 V Моќ : 0.5 w
Префрлете го режимот : допрете го прекинувачот
Производ тежина : 0.4 KG
Производ големина : 218*160*87mm( различни модел различна големина )
База : 87 x87x43mm
Парцела големина на : 26 * 20 * 6 cm
Додатоци : 1 База+1 cablu USB +1 Акрилик панел+ Настава со кутија вајт)
Т тој светлина, може да се направи 7 бои се менува и може да се поправи s аме боја или шарени градиенти.
Answer : ___________________________ Note : акрилик плоча со двострано заштитна фолија, ве молиме да се откине заштитна фолија пред да го користите.
Други Слични производи во продавница
Ако сакате да видите следниве бројки, Само Кликнете на следната фотографија
и вие ќе го видите производот детали!

R

Додатоци на производи