.

.

Ново! Дете на Фантомски Крадец 10cm ПВЦ Слика со Променливи се Соочува со Нови во Кутија #300

Ново! Дете на Фантомски Крадец 10cm ПВЦ Слика со Променливи се Соочува со Нови во Кутија 300

DEN 839.00
DEN 902.40
-7 %
Од стока


добредојдовте на нашиот магазин.
Материјал : ПВЦ & ABS Големина : прибл. Слика : 10cm =4"(H)

Возраст Опсег:
Grownups,> 14 Години,> 6 години
Предупредување:
Јаде
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
10cm
Големина:
M
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
LETBEST
Верзија Тип:
Кина
Пакување:
Ново во Оригинална Кутија
R

Додатоци на производи