.

.

2014 Нова Пролет Класичен Мотор Патент СТП Кожени Јакни V деколте, Тенок одговара Jaquetas де Couro Секојдневен Палта за Мажи М-2XL

2014 Нова Пролет Класичен Мотор Патент СТП Кожени Јакни V деколте, Тенок одговара Jaquetas де Couro Секојдневен

DEN 1724.00
DEN 1814.40
-5 %
Од стока

Добредојде! 2014 Нова Пролет Класичен Мотор Патент СТП Кожени Јакни V деколте, Тенок одговара Jaquetas де Couro Секојдневен Палта за Мажи М-2 XL Предмет Тип : Јакна Боја : Црвена Кафе / Длабоко Кафе / Длабоко Каки / Black Големина : Азија Големина M / L / XL / XXL Квалитет : Добро Ракав Должина : Долги Стил : Панк Стилот
Имајте на ум : Постои Азија големина. тоа е обично е 2 големина помала од Европа/НИ големина, ви препорачуваме да изберете 2 поголема големина од вообичаеното, ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат. Таму може да се 1-3cm разликата се должи на рачно мерење Ако не сте сигурни за оваа големина, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви дадеме некои сугестии . Вие не може да направи ова како изговор за да побара враќање на средствата. Ви благодариме за вашето разбирање на Боја може да се разликува малку поради индивидуални следи сет.
детали за производот
Превозот Повеќето предмети брод во рок од 2 до 5 работни дена по фондови јасно. Превозот метод е Кина Пост Воздух Mail . тоа ќе чини околу 10-30 дена за Сите Земји, како и обично. Ако ви треба побрзо, ве молиме контактирајте со нас првото Плаќање да ја прифатиме Alipay тука Гаранција и Гаранција 6 месеци Гаранција! Купи со доверба! Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или Пари назад. Но, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да се врати тоа Ако производот е неисправен, ние ќе ви испратиме замена без доплата или понуда за наплата Повратни информации Кога средствата се расчисти ние ќе ја напуштат повратни информации. Ние сме убедени ќе бидат задоволни со нашите производи и услуги, но и ако за некои веројатно причина да не се чувствуваат позитивни повратни информации оценка со 4-5 ѕвезди во сите категории е основан, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остави негативни повратни информации. Ако сте незадоволни со нешто, ние ќе направиме се што е во наша моќ да го направи тоа право со вас
Благодарам многу!

R

Додатоци на производи