.

.

Зимско Палто Жените 2017 Нова Мода Тенок Голема Крзно Јака Волнени Грб Женски Топло Outwear Плус Големина Висок Квалитет На Жените Облека 730

Зимско Палто Жените 2017 Нова Мода Тенок Голема Крзно Јака Волнени Грб Женски Топло Outwear Плус Големина Висок

DEN 3035.00
DEN 5951.04
-49 %
Од стока


Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал Состав:
Волна, Полиестер
Декорација:
Копчето,Прилагодлив Половината,Џебови
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Број На Модел На:
жените волнени грб
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
А-Линија
R

Додатоци на производи