.

.

Мажите Кожени Јакни Outwear Одговараат Јакни Нови Машки Солидна СТП Кожени Палта Тенок Кожа & Велур Одговараат Јакни Големина 5XL

Мажите Кожени Јакни Outwear Одговараат Јакни Нови Машки Солидна СТП Кожени Палта Тенок Кожа & Велур Одговараат

DEN 1611.00
DEN 2092.80
-23 %
Од стока

детали за производот
Пред купување ве молиме прочитајте
Ако пакетот не пристигне во 6 0 дена. Ние нудиме целосна наплата. Па ве молиме не го отворите спор пред тоа време ако пакетот не пристигнат,било каков проблем што може да се реши заедно Здраво, пријател Добредојдовте во мојата продавница Кога ќе ја прими стоката, доколку не се задоволни, тогаш ве молиме контактирајте ме веднаш да разговараат со нас реши да не му даде негативен фидбек или спор Ако се задоволни, ве молиме дајте ми пет ѕвезди пофалба! Азија димензии се помали од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големини.Ве молиме да проверите на нашата мерење информациите подолу пред да ја купите Ние ги користиме Азија големина , околу две големина помала од НАС/Евра големина. НИ XS=Азија M, НИ S=Азија L, НИ M=Азија XL, НИ L=Азија XXL. Ако не сте сигурни во врска со тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме. постои грешка од 1-3 см Блузи Големина M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL Рамо(cm) 42 43 44 45 47 49 50 Градите Ширина(см) 94 98 102 106 110 114 118 Тело Должина(cm) 63 65 67 69 71 73 75 Ракав Должина(cm) 60 61 62 63 64 65 66 Опсег на Тежина(kg) 50-55 56-62 63-70 71-76 77-82 83-89 90-96

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Бренд Име:
CLASSDIM
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
85
Материјал:
PU
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Формално
Маскирани:
No
R

Додатоци на производи