.

.

Нова Модна Писта 2017 Дизајнер Јакна Жените Долг Ракав Plaid Beaded Везови Tweed Јакна Надворешниот Слој

Нова Модна Писта 2017 Дизајнер Јакна Жените Долг Ракав Plaid Beaded Везови Tweed Јакна Надворешниот Слој

DEN 2956.00
DEN 3359.52
-12 %
Од стока


Висок Квалитет, Најновите Модни Стилови, Разумна Цена .
Почитувани пријатели, ве молиме да проверите на нашата големина на табелата прво, пред да се за да го стави на ред. Искрено се надевам дека ќе може да се купи облека кои се вклопуваат во целост. Ви посакувам среќен шопинг! Квалитет на производите, Добра услуга! Секогаш и засекогаш!!!
Производ Функција
Материјал : полиестер, памук
Боја : како на сл
Големина
S
М
L XL cm cm cm cm cm cm Биста 84 88 92 96 Половината 68 72 74 78 ракав 55 56 57 58 Рамо 36 37 38 39 Должина 55 56 57 58
Големина на табела : ±2cm е дозволено (1 инч = 2.54 см)
Само да не контактирате за ако имате било какви прашања во врска со изборот на големина.

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Јака:
V Деколте
Стил:
High Street
Бренд Име:
О'DRESSY
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
7s171011268
Затворање Тип:
Едно Копче
Маскирани:
No
R

Додатоци на производи