.

.

2017 ново реално фокс крзно целосна кожна јакна кратка јака јака мода црвена лисица јакна топло дама крзнено палто

2017 ново реално фокс крзно целосна кожна јакна кратка јака јака мода црвена лисица јакна топло дама крзнено

DEN 25392.00
Од стока


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Стил:
Канцеларијата Дама
Јака:
Мандарински Јака
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Материјал:
Крзно,Fox Крзно
Број На Модел На:
JM09056
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
R

Додатоци на производи