.

.

2017 зима нови модели имитација зајакот крзнено палто женски корејски лабава грб долго дел задебелување на модата темперамент крзнено палто

2017 зима нови модели имитација зајакот крзнено палто женски корејски лабава грб долго дел задебелување на

DEN 2741.00
DEN 3225.12
-15 %
Од стока


2017 зима нови модели имитација зајакот крзнено палто женски корејски лабава грб долго дел задебелување на модата темперамент крзнено палто


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Материјал:
Faux Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
1
Облека Должина:
Долго
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Тип:
Тенок
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Стил:
Дебела Топло Крзно
R

Додатоци на производи