.

.

2018 мода секси Ној волна турција крзно жените крзнено палто пердув крзно Вест 90cm

2018 мода секси Ној волна турција крзно жените крзнено палто пердув крзно Вест 90cm

DEN 4627.00
DEN 9072.00
-49 %
Од стока


Големина избор : Ако ви се допаѓа да носат соодветни нето-биста плус 8cm-10cm , ако ви се допаѓа лабава треба нето-биста плус 15cm

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, Custom size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
newowlbie
Стил:
Моден Тенок Крзно
Декорација:
Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Тенка
ЗанаетТехника:
Крзно Лента Sewed Toghter
Материјал:
Крзно
Јака:
V Деколте
Маскирани:
No
Тип:
Без Ракави Вест
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
R

Додатоци на производи