.

.

Пролет, Есен Фармерки Јакна Жените Преголеми Голема Големина XL-5XL Тексас Палто со Долги Ракави Мода Тенок Панк Рок Женски Outwear A623

Пролет, Есен Фармерки Јакна Жените Преголеми Голема Големина XL-5XL Тексас Палто со Долги Ракави Мода Тенок

DEN 1332.00
DEN 1623.84
-18 %
Од стока

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Облека должина на Ракав Манжетната се препорачува тежина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи kg XL 38 14.96 96 37.80 52 20.47 58 22.83 35 13.78 50-60 2 XL 39.5 15.55 102 40.16 53 20.87 59 23.23 36 14.17 60-70 3 XL 41 16.14 108 42.52 54 21.26 60 23.62 37 14.57 70-80 4 XL 42.5 16.73 114 44.88 55 21.65 61 24.02 38 14.96 80-87.5 5 XL 44 17.32 120 47.24 56 22.05 62 24.41 39 15.35 87.5-105 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
a623
Стил:
Повик
Декорација:
Гроздобер,Копче
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Бренд Име:
Z&ЈАС
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
R

Додатоци на производи