.

.

10pcs бесплатен превозот MAX481CPA MAX481 НАТОПИ-8 RS-422/RS-485 Интерфејс IC RS-485/RS-422 Transceiver нови оригинални

10pcs бесплатен превозот MAX481CPA MAX481 НАТОПИ-8 RS-422/RS-485 Интерфејс IC RS-485/RS-422 Transceiver нови

DEN 143.52
Од стока


14950 електронска компонента комплет пакетот

Бренд Име:
IGMOPNRQ
Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MAX481CPA
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Примена:
pcb
R

Додатоци на производи