.

.

Слободен Брод 100pcs MPSA18 A18 BT131-600 MJE13001 E13001 SS8550 2SA684 A684 TL432 MCR100-8 13002 MAC97A6 A733 BC546B 78L15 78L12

Слободен Брод 100pcs MPSA18 A18 BT131-600 MJE13001 E13001 SS8550 2SA684 A684 TL432 MCR100-8 13002 MAC97A6 A733

DEN 47.52
Од стока


Повеќе Други Вредност Може да кликнете подолу :
Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

боја:
MPSA18 A18, BT131-600, MJE13001 E13001, SS8550, 2SA684 A684, TL432, MCR100-8, 13002, MAC97A6, A733, BC546B, 78L15, 78L12
Max. Напред Тековната:
a
Max. Обратна Напон:
a
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Обратна Тековната:
a
Бренд Име:
YUFO-IC
Број На Модел На:
a
Max. Напред Напон:
a
Состојба:
Нови
Тип:
az
R

Додатоци на производи