.

.

10pcs NCP5395GMNR2G NCP5395G QFN-48

10pcs NCP5395GMNR2G NCP5395G QFN-48

DEN 455.04
Од стока


NCP5395 GMNR2 G NCP5395 G QFN-48

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Пакет:
СОП
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
NCP5395GMNR2G
R

Додатоци на производи