.

.

USB 2.0 да SATA 15+7 Pin Податоци и Моќ USB Кабел Адаптер за 2.5 инчен HDD SSD

USB 2.0 да SATA 15+7 Pin Податоци и Моќ USB Кабел Адаптер за 2.5 инчен HDD SSD

DEN 90.00
DEN 94.56
-5 %
Од стока


USB2.Од 0 до SATA 15+7 pin Кабел Адаптер 2.0 sata кабел за 2.5 инчен HDD SSD со индикатор
Поврзување на повеќе уреди лесно & брзо до вашиот компјутер. Во согласност со USB 2.0 спецификацијата. Поддршка на USB 2.0 со голема брзина 480 Mbps и со полна брзина 12 Mbps. Двојно USB конекторите за да нема потреба од надворешна сила за поддршка на HDD до 7200rpn (Кога недостатокот на енергија, ве молиме да поврзете дополнителни USB конектор, со компјутер). * Поддржува Plug & Play и Топло swamping. * Должина на кабел : 48 cm. * Пакет се вклучени : 1 x USB да SATA Кабел за 2.5" SATA HDD Истакна : достапно Само за лаптоп хард диск и SSD,не се достапни за 3,5 инчен deskbook hdd.
Топло информации :
Цел
Цел > 5$, ИМА Информации за Песната
Повратни информации, Pls даде пет ѕвездички, Тоа е многу важно за нас. АКО имате било какви прашања, Pls контактирајте со нас.

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
Smmnas
Состојба:
Нови
R

Додатоци на производи