.

.

Бесплатен превозот .Внатрешно W27C020 W27C020-70 НАТОПИ тест и

Бесплатен превозот .Внатрешно W27C020 W27C020-70 НАТОПИ тест и

DEN 492.48
Од стока


Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард
IC тип:
меморија
R

Додатоци на производи