.

.

Цртан филм ултразвучно сензор за монтажа заградата HC-SR04 ултразвучно сврзувачки елементи поддршка на smart автомобил

Цртан филм ултразвучно сензор за монтажа заградата HC-SR04 ултразвучно сврзувачки елементи поддршка на smart

DEN 685.00
DEN 806.40
-15 %
Од стока


Две бои , црвено или сино , само - фотографиран од страна на случајни испорака !
Дебелина : 2.8-3 .1 mm
Внатрешен дијаметар : 16mm
Одредување Дупка со Дијаметар : 3.8 MM
Материјал : увезени акрилик
Примена : Стационарни ултразвучно сензор модули и други производи ;
Ова стојат само со РК-SR04 ултразвучно кои се движат модул поддршка на други ултразвучно модули може да не ги поддржуваат.
Имајте на ум дека ова бебе само да стојат, не вклучува ултразвучно модул , ултразвук беше купи одделно .
Ултразвучно модул линк : ( кликнете на сликата подолу )
имаме големи стока ,па не можат да испратите еден по еден ,па ако имате некои други треба ,исто така, може да се е-пошта до нас .ние може да ви помогне да се погледне за речиси сите стоки во кина .
ако купувате голема количина ,ве молиме да ни испратите e-mail ,ние ќе ви ги даде голем попуст !!!!
Плаќање Информации :
Ние прифаќаме Зачувам преведување и Western Union ако деловите се наплатува царинскиот dutywe не е одговорен за било какви обичаи.
Превозот Информации :
Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-7business дена по исплата е расчисти
Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 7-10working дена (2-3weeksto се примаат за повеќето област )
Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (недели)ве молиме да контактирате со нас за да го испита случајот.(Бразил Италија 5~7weeks,русија скоро 60-80days.)
Feekback :
Имаме за цел да се постигне ѕвезди оценка за секој transactionplease Без избрзани негативни повратните информации!!!.Ако имате било issuesplease контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.ние ќе ви одговори e-mail во 2hours
Ако не сте 100satisfiedplease не остави неутрален или негативен фидбек или ниска 1-2 DSR пред да ни се обратите за помош
Исто така, ве молиме забележете дека поради неодамнешните Воздух Товар Безбедност Alertsthere може да биде одложувања целосно надвор од нашата контрола

R

Додатоци на производи