.

.

2 ПАРЧИЊА X Нови CO2 сензор модул MG811 модул бесплатен превозот

2 ПАРЧИЊА X Нови CO2 сензор модул MG811 модул бесплатен превозот

DEN 2508.00
DEN 2640.00
-5 %
Од стока

1 PCS X Нови CO2 сензор модул MG811 модул бесплатен превозот
Опис Големина : 32-милиметри X22mm X27mm (Dxšxv) IC : LM393 MG811 Сензор Работа напон : DC6 V Карактеристики : Инструкции со сигнал на излез; Аналогни + TTL излез; TTL излезниот сигнал е ниско ефективни; Аналоген излез 30~50m V, (поголема конзистентност, повисок напон) На јаглерод диоксид со висока чувствителност и добра селективност; Долг животен век и сигурен долгорочни stabilit
ПАКЕТ :
1 PCS X Нови CO2 сензор модул MG811 модул бесплатен превозот

R

Додатоци на производи