.

.

10PCS бесплатен превозот MOC3020 3020 DIP6 Triac & SCR Излез Optocouplers 6Pin 400V Optocoupl Ранд Phs Triac Drvr нови оригинални

10PCS бесплатен превозот MOC3020 3020 DIP6 Triac & SCR Излез Optocouplers 6Pin 400V Optocoupl Ранд Phs Triac

DEN 87.84
Од стока


14950 електронска компонента комплет пакетот

R

Додатоци на производи