.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ LSL24-10J-2-J,LSL24-10F-2-J Безбедност светлина завеса / хелиум 10 точка безбедност светлина завеса

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ LSL24-10J-2-J,LSL24-10F-2-J Безбедност светлина завеса / хелиум 10 точка безбедност светлина

DEN 4800.00
Од стока


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.
Технички параметри :
Детекција на опсег : 0-20 МИЛИОНИ ( стандардот е 0-2.5 M )
Потрошувачка на енергија : помалку од 8 W
Време на одговор : 15 MS
Ниво на безбедност : за да се усогласат со стандардите за безбедност и International Electrotechnical Commission IEC61496-1/2
Излезен формат : NPN , PNP , реле излез
Краток спој заштита : NPN , PNP , реле излез краток спој заштита
Индикатор светла : црвеното светло е вклучено , снабдувањето со електрична енергија е вклучен .
Примачот : црвено светло е вклучено , за напојување не е вклучен
Заштита одделение : I P 65
Шел : алуминиум легура на корица : КОНСТАНТЕН инженеринг пластични заградата : ладно валани челични лимови
Употребата на животната средина : влажност -10-+55 ( забелешка не dew , мраз )
Температура : 15-85%
Светлината отпор : сонцето : 10000 LX блескаво светилка : 3000 LX
Анти-вибрации амплитудата фреквенција : 10-55 HZ : : 0.75 МИЛИМЕТРИ , X , Y , Z во секоја насока во 2 часа
Отпорност : забрзување на 300М/S , X , Y , Z 2 часа
Услови на чување : влажност -25-+70 ( забелешка не dew , мраз )
Температура : 15-95%

R

Додатоци на производи