.

.

5PCS X PT1000 Сензор на Температура на Тенок Филм Елементи CC-1000 бесплатен превозот

5PCS X PT1000 Сензор на Температура на Тенок Филм Елементи CC-1000 бесплатен превозот

DEN 786.00
DEN 864.00
-9 %
Од стока


Карактеристики : 100% Сосема Нов Објект Бренд : Heraeus Температурата на работа : -70-500 C Толеранција Clsaa : : Со Лемење Врска : Ag Pd Време на Одговор : Вода 0.4 m/s t 0.5 =0.05 S t 0.9 =0.15 S Воздух 2m/s t 0.5 =3.0 S t 0.9 =10.0 S Спецификации : DIN EN 60751 Оваа точка беше тестиран во добра работна состојба пред аукција.
имаме големи стока ,па не можат да испратите еден по еден ,па ако имате некои други треба ,исто така, може да се е-пошта до нас .ние може да ви помогне да се погледне за речиси сите стоки во кина .
ако купувате голема количина ,ве молиме да ни испратите e-mail ,ние ќе ви ги даде голем попуст !!!!
Плаќање Информации :
Ние прифаќаме Зачувам преведување и Western Union ако деловите се наплатува царинскиот dutywe не е одговорен за било какви обичаи.
Превозот Информации :
Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-7business дена по исплата е расчисти
Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 7-10working дена (2-3weeksto се примаат за повеќето област )
Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (недели)ве молиме да контактирате со нас за да го испита случајот.(Бразил Италија 5~7weeks,русија скоро 60-80days.)
Feekback :
Имаме за цел да се постигне ѕвезди оценка за секој transactionplease Без избрзани негативни повратните информации!!!.Ако имате било issuesplease контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.ние ќе ви одговори e-mail во 2hours
Ако не сте 100satisfiedplease не остави неутрален или негативен фидбек или ниска 1-2 DSR пред да ни се обратите за помош
Исто така, ве молиме забележете дека поради неодамнешните Воздух Товар Безбедност Alertsthere може да биде одложувања целосно надвор од нашата контрола

R

Додатоци на производи