.

.

10 компјутери ST188 Одраз Инфраред Фотоелектрически Сензор Optoelectronic Префрлате

10 компјутери ST188 Одраз Инфраред Фотоелектрически Сензор Optoelectronic Префрлате

DEN 143.52
Од стока


ST188 Одраз Инфраред Фотоелектрически Сензор Optoelectronic Префрлате
Опис на Текст АКО=50m A VR(Обратна Напон)=6 V Моќ=75m W Излез Vceo=25 V Veco=6 V Pc=50m W Функција 1. Висок пренесува моќта инфраред photodiode и висока чувствителност phototransistor. 2. Откривање на далечина прилагодливи опсег ,4-13mm на располагање. 3. Користење на не-контактирајте со откривање.

R

Додатоци на производи