.

.

220/380V 1PC Десктоп еден диск примерок полирање машина MoPao 300 двојно брзина примерок мелница машина за полирање

220/380V 1PC Десктоп еден диск примерок полирање машина MoPao 300 двојно брзина примерок мелница машина за

DEN 149520.00
Од стока


220/380 V 1 PC Десктоп еден диск примерок полирање машина Mo Pao 300
двојно брзина примерок мелница машина за полирање
Сликата покажува :
Опис :
Примерок брусење и полирање машина Mo Pao300 Карактеристики :
1. Тоа е економски и практични опрема за подготовка на примерокот. Серијата е комплетна и
може да ги исполни барањата на повеќе примерок подготовка.
2. Серијата на модели врз основа на меѓународната напредни примерок подготовка и примерок
подготовка на услови и дизајн и производство;
3. Опремен со убави и практични стакло и челик школка, сите од нерѓосувачки челик стандардна делови.
Примерок брусење и полирање машина Mo Pao300 технички параметри :
1. Мелење дискови Брзина : 150r / мин, 300r / min (две фази фиксна брзина)
2. Мелење диск дијаметар : 300мм
3. Напон : 220/380 V 50 Hz
4. Главните додатоци : доводна цевка * 1pc, потрошувачка цевка * 1pc, мелење дискови * 1pc
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Бренд Име:
LZHZXY
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Клупата Полирач
Број На Модел На:
MoPao300
Номинална Напон:
220v
Фреквенција:
50Hz
Тркала Дијаметар:
300мм
Извор На Енергија:
AC
Број На Производ:
FL2119
Мелење дискови Брзина:
150r / мин, 300r / min (две фази фиксна брзина)
Мелење диск дијаметар:
300мм
Напон:
220/380V 50Hz
R

Додатоци на производи