.

.

LOMVUM Нови 12/16/25V Електрични Вежба Чекан Cordless Вежби Литиум-Јонска Батерија Завртка ротари алатка Мини Магнетни ДУПЧЕЊЕ ВОЗЕЊЕ

LOMVUM Нови 12/16/25V Електрични Вежба Чекан Cordless Вежби Литиум-Јонска Батерија Завртка ротари алатка Мини

DEN 1776.00
DEN 2910.72
-39 %
Од стока


LOMVUM Нови 12/16/25 V Електрични Вежба
Производ Знаци : 23+1 вртежен момент брзини
Чекан дизајн во задниот дел
Две брзина се префрлите
Без мемориска литиум батерија
Пакет : електрични вежба*1
Вежба јогурт*2
Батерии
Полнење
Кутија
Адаптер
Производ Функција : се Применува за да дом дупчење демонтирање
Заградата Инсталација/ Слика Инсталација/ Disassembely Апликација/ Соберат Мебел
Дупчење со различни материјали :
челик/ алуминиум/ шрафцигер/ стакло/ board/ ѕид од тули/ керамичка плочка/ бетонски ѕид
Производ Функција :
1. 23+1 вртежен момент сликата : моќта за промена како што е потребно
2. Без мемориска литиум батерии : животот е повеќе трајни.
3. Чекан дизајн : удобен
Двојно лого дизајн : Излезна стабилност, високо concentricity
Чист Бакар мотор : мотор е суштината на вежба
Сите-метал планетарен опрема : металуршки опрема повеќе носат-отпорни,
Две брзина на прилагодување : исполнат различни услови
Обратна насока, очекувам на вредноста : лево или десно, како што conctrol
CVT прекинувач : слободно движење, следете ги дупчење
Моќ dispaly : интимни погодност без страв од темнина
IP54 Вежба тело : капки dustproof водоотпорен
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и ве молиме да бидете трпеливи. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување. Мора да се обезбеди нас превозот следење на број и специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како што е опишано.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Приклучок Тип:
EU
Број На Модел На:
YDZ
Тежина:
1.6
Примена:
Дрво/Челик/Ѕид/керамички/цемент
Номинална Влезна Моќност:
230W
Номинална Вртежен Момент:
35N/M
Не-Оптоварување Брзина:
1350rpm
Номинална Напон:
220v
Max. Дијаметар На Дупчење:
10мм
Вежба Тип:
Cordless Вежба
Фреквенција:
50/60Hz
is_customized:
Yes
Бренд Име:
LOMVUM
Извор На Енергија:
Батеријата
DIY Материјали:
Металугрија
R

Додатоци на производи