.

.

Се справи со F-75 Пневматски Боја Спреј Пиштол Сликарство Боја Алатка со 1.5 mm Дијаметар на Млазницата за Мебел Дрво Машини

Се справи со F-75 Пневматски Боја Спреј Пиштол Сликарство Боја Алатка со 1.5 mm Дијаметар на Млазницата за

DEN 676.00
DEN 900.96
-25 %
Од стока


Се справи со F-75 Пневматски Боја Спреј Пиштол Сликарство Боја Алатка со 1.5 mm Дијаметар на Млазницата за Мебел / Дрво / Машини
Главни Карактеристики :
- Голем капацитет.
- Мазна површина третман, се чувствуваат удобно.
- Две-фаза активирањето, првиот став од дува, вториот став на бојата.
- Спреј рамномерно, парична Казна, Погоден за обичните сликарство операции.
- Кои се применливи на машини, бродови, автомобили, мебел, декорација и други големи областа на сликарството работа.
Спецификации : Карактеристики :
- Голем капацитет.
- Мазна површина третман, се чувствуваат удобно.
- Две-фаза активирањето, првиот став од дува, вториот став на бојата.
- Спреј рамномерно, парична Казна, Погоден за обичните сликарство операции.
- Кои се применливи на машини, бродови, автомобили, мебел, декорација и други големи областа на сликарството работа. Модел : Спреј Пиштол Тип : F-75 Стандард : 1.5 mm Дијаметар на Млазницата Материјал : Алуминиум Легура Боја на Снабдување Метод : си го Цица На Тип Боја : Сребро Забелешка :
- Висок степен на млазницата, носат-отпорни, спреј капа, прилагодливи спреј.
- На аспираторот може да се отстрани за чистење, спреј рамномерно и нежна.
- Контрола на големината на воздух прекинувач да се отвори, да се прилагоди на млазницата притисок за да се постигне саканиот ефект на прскање.
- Разумна контрола на спреј далечина и пиштол движење брзина.
- Со Bi заврши чистење, не се плеткаш чукам. Подетални информации ве молиме погледнете го упатството. Производ Тежина : 540 G / 19.05 Унци Производ Димензии (L*W*H) : 145*100*240 ММ / 5.71*3.94*9.45 Инчи Пакет Тежина : 585 G / 20.64 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 145*110*195 ММ / 5.71*4.33*7.68 Инчи Мало Пакување : Да, Обоени Кутија EPC_POW_A00 Пакет се Вклучуваат : 1 x Спреј Пиштол 1 x Четка 1 x Упатство

DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Примена:
Боја Спреј Пиштол
Бренд Име:
ChgImposs
Моќност Тип:
пневматски
Број На Модел На:
F-75
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
R

Додатоци на производи