.

.

Слободен испорака на високо квалитетни 1500mAH TCH 12V литиум reciprocating пили сабја видов преносни електрични алатки за користење на универзална

Слободен испорака на високо квалитетни 1500mAH TCH 12V литиум reciprocating пили сабја видов преносни електрични

DEN 4799.52
Од стока


Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Procuct decription
Предмет : 12 V литиум reciprocating пили reciprocating видов сабја видов преносни електрични алати
Код : 9184
Примена : за сечење на пластика/дрво/плочка/челик цевки
Тежина : 1. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Детали за производот
за сечење на три различни материјали со 3 различни ножеви како што се следниве :
Пакет
Убав боја кутија пакет со англискиот јазик Прирачник insdie
Карактеристики
безжична DC влез portalbe/погодно за било време работи 1500 MA капацитетот на батеријата, трајни работа
Ергономски се справи со дизајн , професионални машини , обезбедување на квалитет
Алуминиумско тело, е тешко да се оштети, не е лесно да се деформирани , долго-траен квалитет
Dustproof дизајн
Професионален-квалитетен материјал тело, Европскиот стандард за производство
Европската штекер , во светот
Како да инсталирате пили
Пакет внатрешноста : 1 pc машина, 3pcs видов, 1 компјутер 12 V 2000 AH lith батеријата, 1 компјутер полнач.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.2 kg
Брзина на ротација : 0-2000rpm
Капацитетот на батеријата : 2000 MA. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Како тоа, само да потрае тоа! Тоа е твое сега!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

R

Додатоци на производи