.

.

Бесплатен превозот BOSI 200cc HVLP grayvity воздухот спреј пиштол боја автомобил авто сликарство спреј

Бесплатен превозот BOSI 200cc HVLP grayvity воздухот спреј пиштол боја автомобил авто сликарство спреј

DEN 769.44
Од стока


СПРЕЈ БОИ ПИШТОЛ
Discription :
1.Ж-к-3 вид на спреј пиштол е направен од висок сила прецизност структура просекот на прскање и тоа е светлина, користи.
2.течност млазницата : 0.5 mm
3.куп капацитет : 200cc
4.работен притисок : 1.5-4.0 бар(22-60psi).
5.нерѓосувачки челик млазницата.
6.метал првенство и алуминиумско тело.
7.пакет includs :
1xpc спреј пиштол
1xpc четка за чистење
1xpc воздух прилагодување вентил модератор
1 . 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2 . Нови Превозот и ракувањето Ние брод на земји избрани. Ние брод предмети во рамките 4days по добивањето на плаќање. Ние секогаш ја објавите вашата предмети од Кина Пост (15-25 работни дена бидат примени). Нормално, вашиот парцела ќе пристигне непречено. Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложен за неколку дена на пат. Ако не го добиете вашиот објект по потоа, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понудиме разумно решение. ако сакате да се добие парцела итно да ,можете да изберете изразат со нивните превозот цена . Тогаш време на испорака ќе се намали до околу 5-10 работни дена. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
3. Начин на плаќање
Ние прифаќаме Методи за Плаќање на Ali Express преку alipay како што е подолу :
4. Повратни информации
ние сме вид и искрен али продавачот. се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот али продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ако сте среќни со набавките тука, позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

R

Додатоци на производи