.

.

8мм ОД Воздух Цевка Притисни во Брзо да се Поврзете Пневматски Рака Вентил VHK2-08F-08F

8мм ОД Воздух Цевка Притисни во Брзо да се Поврзете Пневматски Рака Вентил VHK2-08F-08F

DEN 309.00
DEN 325.44
-5 %
Од стока

Име на производ Рака Вентил Модел VHK2-08 F-08 F За Цевка OD 8mm / 5/16"(0.315") Вкупната Големина(Приближно) 52 х 18 x 40mm / 2" x 0.7" x 1.6"(L*W*H) Надворешен Материјал Пластични Боја Сива

R

Додатоци на производи