.

.

2017 Топла Продажба На Нови Пристигнување Magnetize За Шрафцигер Плус Порцелански Degaussing Минус Расклопување Полнење Лист Рака Алатка Делови

2017 Топла Продажба На Нови Пристигнување Magnetize За Шрафцигер Плус Порцелански Degaussing Минус Расклопување

DEN 82.00
DEN 98.40
-17 %
Од стока


Опис На Производот :
1.Мала големина, магнетни силна шрафцигер / електрични шрафцигер порцелански капи во полнење, може да се направи генерира магнетно шрафцигер главата, погодно пикап завртки 2.Вметнете ја шрафцигер во магнетно поле, постојано слајд неколку пати, така што шрафцигер магнетни подобрување, со цел да ги собереш на завртка. Сликата покажува:

R

Додатоци на производи