.

.

Домаќинство Мини Рачен Електричен Миксер Автоматско Предизвика Пече Ware Тесто Миксер Јајце Крем Stirrer Кујнски Алатки За Печење Торта

Домаќинство Мини Рачен Електричен Миксер Автоматско Предизвика Пече Ware Тесто Миксер Јајце Крем Stirrer Кујнски

DEN 1310.00
DEN 1440.00
-9 %
Од стока


боја:
220v
Број На Модел На:
Јајце Крем Stirrer
Бренд Име:
ZONESUN
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
No
Материјал:
Легиран челик
R

Додатоци на производи