.

.

99.96% Чист Никел Плоча Рака Лента Листови чиста никел за Батеријата electrode Место Заварување Машина 0.2 мм x 10мм x5000mm 5m/roll

99.96% Чист Никел Плоча Рака Лента Листови чиста никел за Батеријата electrode Место Заварување Машина 0.2

DEN 721.00
DEN 1029.60
-30 %
Од стока

modname=ckeditor
99.96% Чист Никел Плоча Рака Лента Листови чиста никел за Батеријата electrode Место Заварување Машина 0.2 мм x 10мм x5000mm 5m/roll
Карактеристики во добра заварување перформанси, висока затегнувачка напнатост, ниска resistivity
Главно се користи за никел-метал hydride батерии, литиум батерии, пол уво, алат, во комбинација батерии, полимерни батерии, електрични батерии и инструментација, високо-енергетски електрични алатки батерии, лаптоп батерии, батерии и HM комбинација на телекомуникациите, вакуум, индустрија
Содржината на никел : >/=99.96%
Дебелина : 0.2 мм
Должина : 5m
ширина : 10мм
Пакување, Вклучувајќи : 1 *тркалаат 0.2 мм *10мм*5000mm чиста никел ленти.
Answer : ___________________________ Note : ние, исто така, имаат и други големини, ако треба други големина можете да ме контактирате за тоа.

Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
никел плоча
is_customized:
Yes
Спецификации:
0.2 ММ ДЕБЕЛИНА
Чистота:
99.96%
Количина:
5 m / ролна
Големина:
0.2 мм*10мм*5000mm
R

Додатоци на производи