.

.

200 g x 1 mg/0.001 g Висока Прецизност Лабораторија Аналитички Биланс на Дигитални Електронски Прецизност Рамнотежа

200 g x 1 mg/0.001 g Висока Прецизност Лабораторија Аналитички Биланс на Дигитални Електронски Прецизност Рамнотежа

DEN 9120.00
Од стока


200 g x 1 mg/0.001 g Висока Прецизност Лабораторија Аналитички Биланс на Дигитални Електронски Прецизност Рамнотежа
ФУНКЦИЈА
1,позадинско осветлување на LCD дисплеј
2,Висока прецизност вирус мерач сензор
3, RS-232 интерфејс
4,Со надворешен farmar, автоматска калибрација
5,AC-DC, батерија, не се вклучени
6,Четири фаза шок доказ,Повеќе единица конверзии,Сметајќи функција
СПЕЦИФИКАЦИЈА
Максимална тежина : 200g
Вистинските размери интервал : 1mg
Повторливост : 1mg
Max. толеранција : ±2mg
Мерење плоча : Дијаметар 80mm
Пакување тежина : 8kgs
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодарам многу!
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации. Искрено се надевам купувачи може да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

is_customized:
No
Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други
R

Додатоци на производи