.

.

Слободен брод! УВ Eprom Гумичка Избрише Ултравиолетова Светлина Erasable Тајмер

Слободен брод! УВ Eprom Гумичка Избрише Ултравиолетова Светлина Erasable Тајмер

DEN 724.00
DEN 762.24
-5 %
Од стока


Слободен брод! УВ Eprom Гумичка Избрише Ултравиолетова Светлина Erasable Тајмер
Опис на производот УВ избрише EPROM уредот е дизајниран да ја избришете меморијата на чипови, кои може да бидат колку што е 10 минути за да целосно да се избрише сите податоци во EPROM, ефикасноста е многу висока, иако се повеќе и повеќе популарен FALSH меморија, EPROM, но цената што ја поевтини, па Во некои случаи, како што се мрежните картички за подигање чипови се користат. EPROM податоци од само УВ избрише. Пред да се користи да се отстрани прозорецот на EPROM мемориски чип засенчување лепило за хартија, на wiper истовремено може да се избрише до 16 чипови, поставете го тајмерот за 10 минути тука, можете да се поврзете на власт. За постари чипови, генерално зголемување на избрише време може да се постави до 20 минути. 1) руски БЕЗ данок. испратено од воз, потребни се околу 25-35days. за да вашиот град.
Некои далечни градови во Русија ќе биде потребно повеќе време.
2) на ЕУ : Европа за НАС и повеќето Азиски земји испратија со DHL или ТНТ. потребни се околу 3-15days на вашиот град! Купувачите треба плати обичај данок.Ако сакате пониски декларација ве молиме контактирајте со мене.
3) на ЕУ од UPS-от , Купувачот во Европа needn не било обичај данок и било какви такси . (plz цел ПРОЗОРЦИ на превозот, ако не сакате да платите данок)
Пратката ќе ја испрати до купувачите адресата директно во рамките на околу 8~15 работни денови.
ПО ПРОДАЖБА : Ако ги задоволи производ, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако не ви се допаѓа производот, plz контактирајте со нас пред запишува никакви негативни или неутрални повратни информации.Негативни/неутрален повратни информации не се работи за правилна насока. Ние ќе ви помогне да дознаете win-win решенија. Комуникација изгради успех. Ако наидете на било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред подигање на спорот. Ние би сакале да се најдете win-win решение за вас.Ве молиме не се отвори спорови или да ја напуштат неутрален пред било каква билатерална комуникација. НАВИСТИНА ВИ БЛАГОДАРИМЕ

R

Додатоци на производи