.

.

5pcs Пракса Одбор Shield Обука за Вештини за SMD SMT Компоненти за Полнење За Стартер Почетник

5pcs Пракса Одбор Shield Обука за Вештини за SMD SMT Компоненти за Полнење За Стартер Почетник

DEN 1199.52
Од стока

5pcs Пракса Одбор Shield Обука за Вештини за SMD SMT Компоненти за Полнење За Стартер Почетник Спецификации : 1.PCB празно одбор (61mm*50mm) : 1 компјутер 2.0805 Отпорник : 40 компјутери 3.0805 Capacitor : 20 компјутери 4.1206 Диоди : 8 парчиња 5.SOT23 Транзистори : 6 компјутери 6.SO16 IC : 1pc

R

Додатоци на производи