.

.

Преносни Електрични Машина за Шиење Автоматско Подмачкување Ткаени Торба за Пакување Машина GK26-1А За Ткаени торба/Snakeskin торба/Вреќа

Преносни Електрични Машина за Шиење Автоматско Подмачкување Ткаени Торба за Пакување Машина GK26-1А За Ткаени

DEN 9576.00
DEN 10079.52
-5 %
Од стока


Добредојдовте на Jamin е продавница
Ако имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ви благодариме.
Внимание : увоз даночни не е вклучена во плаќањето. Купувачот е одговорен за увоз доход.
Преносни Електрични Машина за Шиење Автоматско Подмачкување Ткаени Торба за Пакување Машина GK26-1А За Ткаени торба/Snakeskin торба/Вреќа
Оваа машина е погоден за запечатување на различни видови на отвори на gunny вреќа, крпа торба, кафена хартиена кеса, пластична кеса, итн. Мали димензии, лесна за употреба, со голема брзина и висок квалитет.
Карактеристики
1, Тоа е одличен endurable ниво seaming машина.
2, Погоден за шиење различни видови на тенки, умерена дебела облека
3, Со малку светлина
4, Двојно конец, двојно брзина.
5, Безбедно пластична рачка
Технички Спецификации
Модел GK26-1 A Напон 220 V Моќ 100 W Ротација го Оценувате 11500 r/мин Вратило Брзина 1500~1800 r/мин Бод Растојание 6.5 mm Шиење 20/6 Шиење Дебелина 6mm Нето Тежина 5.6 кг Димензии се 32 x 37 x 22 mm Бруто Тежина 6.5 кг

R

Додатоци на производи