.

.

Нови 1/8*4 Глава: 1/8 Високи нивоа на Висока чистота на Волфрам челична прачка Волфрам Барови Сечење Цврстина: 45HRC 1/8*4

Нови 1/8*4 Глава: 1/8 Високи нивоа на Висока чистота на Волфрам челична прачка Волфрам Барови Сечење Цврстина:

DEN 168.00
Од стока

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.5 X100mm - 45 HRC-3 X100mm - 45 HRC-4 X100mm - 45 HRC-5 X100mm - 45 HRC-6 X100mm - 45 HRC-8 X100mm - 45 HRC-10 X100mm - 45 HRC-12 X100mm - 45 HRC-1/8 X4 - 45 HRC-3/16 X4 - 45 HRC-1/4 X4 - 45 HRC-5/16 X4 - 45 HRC-3/8 X4 - 45 HRC-1/2 X4 - Ако ви се потребни овие производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Карактеристики : Материјал оценки и повеќе, може да се применуваат и за потребите на различни намената; целосна спецификација, празно големина прецизност (намалување на обработка капацитет, подобрување на ефикасноста на производството). 2, со користење на светот повеќето напредни низок притисок синтерување технологија за стандардизирано производство. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. 5, високо-технолошки софистицирана опрема : германски увозот 10 MPa Ниска синтерување печка синтерување. Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Гаранција и Гаранција : *12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 3, со висока цврстина и висока цврстина. Ние можеме да ви ги понудиме следниве производи : 45 HRC-1 X100mm 45 HRC-1. Производи кои се користат во завршна фаза на притисок синтерување, во голема мера се намали на порозност и подобрување на густина, значително подобрување на механичките својства на производот. 6, единствена нова технологија : вакуум синтерување температура и висок притисок. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не се задоволи со нешто, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши што побрзо. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.2 X100mm - 45 HRC-1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА . 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.
Нови 1/8*4 Глава : 1/8 Високи нивоа на Висока чистота на Волфрам челична прачка Волфрам Барови Сечење Цврстина : 45 HRC 1/8*4 Име : волфрам челична прачка Материјал : Карбид Дијаметар : 1/8 Целосна должина : 4 Сечење Цврстина : 45 HRC Пакет се вклучени : 1pcs * HRC45 1/8*4 Функции : 1, со висок квалитет ultrafine волфрам карбид и кобалт прав како суровини за увоз.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Испорака : 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат.5 X100mm - 45 HRC-2 X100mm 45 HRC-2. 4, со одлични црвено цврстина, отпорност на абење, високо еластична modulus, висока flexural цврстина, хемиска стабилност (киселина, алкално, висока температура оксидација), добра отпорност, цврстина, низок коефициент на експанзија, коефициент на топлинска спроводливост, електрична спроводливост и железо и бакарни легури со слични карактеристики. Повратни информации, Ние ќе ве остави позитивни повратни информации, па се надеваме дека вие исто така може да ни даде 5 ѕвезди.

R

Додатоци на производи