.

.

Wozniak за iphone 5g 5s 5c se 6g 6s 6sp 6p 7 7plus Мобилен телефон на Поправка Напојување Подигање Кабел Батеријата Коло заштита линија

Wozniak за iphone 5g 5s 5c se 6g 6s 6sp 6p 7 7plus Мобилен телефон на Поправка Напојување Подигање Кабел Батеријата

DEN 624.00
DEN 671.04
-7 %
Од стока

Добредојде ! мои пријатели. Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и веб-сајт . https : //www.aliexpress.com/store/516605 Ние ќе ги ажурира нашиот нов производ и да понудат попусти. Секоја добра оценка на вас е голем поттик и поддршка за нас. Ако имате било какви прашања, се надевам дека можете да ме контактирате прв и јас ќе се обидам мојата најдобра
Карактеристика опис : 1. чип шема, симулација на батеријата напојува податоци, има поголема стабилност 2. За Apple серија мобилен телефон режим на моќ линија рестартирајте проблем 3. за да се реши проблемот на преголеми прашува температура 4. решавање на заеднички моќта на камерата кога тековниот е премногу голем, автоматско исклучување моќ-исклучување за заштита на проблемот 1. прилагодување на излезниот напон на моќ метар 4.5 v-5v 2. линк за подигање на кабелот за напојување 3. тока на матичната плоча и да почне одржување тестирање

Пакет:
Случај
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
wozniak
Број На Модел На:
Алатки
Важат за:
за iphone 5 5s se 5c 6g 6s 6sp 6p 7 7p
сила на 1:
Одржување коло заштита
Изградена во чип:
интелигентни се прилагоди тековната
Модел:
МЈ-9302
Ефектот 2:
Нема проширување интерфејс е потребно
Спој заштита дизајн:
Им помогне на мобилен телефон одржување
Најнови Дизајн:
Повеќе во една, побрзо
ефект 3:
Мултифункционален одржување линија
ефект 4:
за APPLE Мобилен телефон серија
Примена:
Електрични Алатка Во Собата, Апарати За Домаќинство Постави Алатка
R

Додатоци на производи