.

.

Нови 4pcs/set Топла Коноп Алатка за Полнење Заеднички Пломби Силикони инјекциска смеса Смена Scraper Сина Рака Алатки Поставите Комбинација

Нови 4pcs/set Топла Коноп Алатка за Полнење Заеднички Пломби Силикони инјекциска смеса Смена Scraper Сина Рака

DEN 110.00
DEN 129.12
-15 %
Од стока


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Отстранување на Остаток Scraper
3. Материјал : ПП + ABS
4. Боја : Сина
5. Изработени од еколошки материјали, целосно да се рециклираат
6. специјално дизајнирани завршувањето на алатки за да се создаде совршен рабови
7. Лесен за одржување, користете сапуница вода или платно за да ја исчистите алатки
8. Може ефикасно отстранување на пломби и инјекциска смеса во минути, и може да се користи за време и време повторно.
9. Оваа алатка комплет вклучува четири алатки кои нудат различни запечатување на работ големини и форми, лесно да се користи за било рабови, краеви и зглобовите.
Настава :
1 : Користете нејзината мазна задната страна можат лесно да се отстрани вишокот на пломби од заеднички, само треба малку контакт притисок за отстранување на
2 : Оваа алатка е корисна во експанзија зглобовите, прво ги користи своите права работ да се изедначи, а потоа ги користат своите фитинг конкавна радиус за подлабоко отстрани
3 : Својот агол е погоден за чистење на тесен локации
4 : Оваа алатка е корисна кога на пломби се уште се свежи, или можете да ги покрие некои свежи пломби на нечистотија за да помогне да се отстрани, може да го користите на било локација
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молам прости 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакетот вклучува :
4pcs/set * Scraper Алатки

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
4pcs
Број На Модел На:
GJ0639-01
Големина:
Multisize
Тип:
Отстранување на Остаток Scraper
Материјал:
PP + ABS
Се применува за:
Стакло Лепак Чисти Плочка Цвест
Функција:
scraper алатки
боја:
Сина
feature1:
Рака Алатки
Тип:
Заеднички Пломби Силикони
R

Додатоци на производи