.

.

1pc Одложување пруга содржат течни кристали машина за сечење скршени машина за сечење платно

1pc Одложување пруга содржат течни кристали машина за сечење скршени машина за сечење платно

DEN 11430.24
Од стока


Одложување пруга содржат течни кристали машина за сечење скршени машина за сечење платно
фотографијата покажува :
моќност : 160w
напон : 220 V
песна должина : 2.4 m

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број На Модел На:
002
Пакет:
Кутија
Тип:
Алатки
моќност:
160W
Напон:
220v
со англиски Упатство:
Yes
песна должина:
2.4 m
is_customized:
Yes
Број На Производ:
FC078
R

Додатоци на производи