.

.

220 V 100 W Трајни и Практични на Строги на Банер Топла Греење Машина Рака Јаже Топла Топлина ткаенина Нож Машина Алатка

220 V 100 W Трајни и Практични на Строги на Банер Топла Греење Машина Рака Јаже Топла Топлина ткаенина Нож

DEN 5049.00
DEN 5049.12
-0 %
Од стока


220 V 100 W Трајни и Практични на Строги на Банер Топла Греење Машина Рака Јаже Топла Топлина ткаенина Нож Машина Алатка
Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : електричен нож
Модел : RTH8
Напон : 220 V
Моќност : 100 W
Пакет големина : 33.5*27.5*9.5 CM
Тежина : 1.28 KG
Температура : 50~500 целзиусови степени

боја:
А, Б
Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
RTH8
Пакет:
Кутија
Тип:
Електричен нож
Примена:
Електричен нож
Број На Производ:
FC577
Име на производ:
Електричен нож
Модел:
RTH8
Напон:
220V
моќност:
100W
Тежина:
1.28KG
Пакет Големина:
33.5*27.5*9.5 CM
Температура:
50~500 целзиусови степени
R

Додатоци на производи