.

.

Одличен квалитет топла продажба на мобилен телефон лемење паста,калај лемење флукс паста BST-80g

Одличен квалитет топла продажба на мобилен телефон лемење паста,калај лемење флукс паста BST-80g

DEN 442.00
DEN 470.40
-6 %
Од стока


Одличен квалитет топла продажба на мобилен телефон лемење паста,калај лемење флукс паста BST-80g

Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име:
kaisi
Пакет:
Случај
Тип:
Клешти
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
T024
Број на Парчиња:
1
Големина:
10*5*8
Тип:
Рака Алатки
R

Додатоци на производи