.

.

Youyue 948L LCD екран на допир собранието сепаратор сплит екран машина за табела pc + 50m сечење жица

Youyue 948L LCD екран на допир собранието сепаратор сплит екран машина за табела pc + 50m сечење жица

DEN 2542.56
Од стока


Youyue 948 L LCD екран на допир собрание
separator сплит екран машина за табела pc + 50m сечење жица
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува
Карактеристики :
ts контролер усвојува високо-перформанси микропроцесори чип, неговата контрола на температурата е точна, директно на екранот, силна practicability, и може автоматски да судија машина за греење на дел од вина. Кој е направен од висок квалитет на алуминиум легура се загрее брзо, висока ефикасност, температура униформност, погодно за контрола на температура.
Мал волумен, температура стабилност, едноставна операција, лесен за користење, е идеален за мобилен телефон со екран поделба алатка.
пакување
1x 948 L110v/220v
1x 50m сечење жица ( дар )
1x Separation на прачки

Број На Модел На:
Youyue 948L
Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
моќност:
110V/220V
Греење област:
200*150mm
is_customized:
Yes
Број На Производ:
H0410
Примена:
Електрични Постави Алатка
R

Додатоци на производи