.

.

1PC DZ-300 Храна вакуумско пакување машина, чај вакуумско пакување машина, business, home правосмукалка запечатување машина

1PC DZ-300 Храна вакуумско пакување машина, чај вакуумско пакување машина, business, home правосмукалка запечатување

DEN 10462.08
Од стока


1 PC DZ-300 Храна вакуумско пакување машина, чај вакуум
пакување машина, business, home правосмукалка запечатување машина Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : DZ-300 чај вакуумско пакување машина
Напон : 220 V
Моќност : 180 W
Вакуум време : 25 S
Ладење време : 3 S
Изглед, големина : 38*34*42cm
Внатрешна големина : 34*10*27cm
Пакет големина : 43*43*55 CM
Тежина : 28 KG
Запечатување лента број : 1pc
7g мал пакет / време : 7 кеси
Поле на примена :
Храна, чај, зачини, ориз, Житарки, производи, лекови, granule, прав, Сушени тофу сирење, овошје, морска храна, сува товар, хемиски, електронски, вакуум транспорт на топлина запечатување пакување.

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
DZ-300
Пакет:
Кутија
Тип:
Пакување Машина
Примена:
Пакување Машина
Број На Производ:
FC554
Име на производ:
DZ-300 чај вакуумско пакување машина
Напон:
220V
моќност:
180W
Вакуум време:
25s
Ладење Време:
3S
Изглед големина:
38*34*42cm
Внатрешна големина:
34*10*27cm
Пакет Големина:
43*43*55CM
Тежина:
28KG
R

Додатоци на производи